CKEditor 4 LTS - WYSIWYG HTML editor (1.0.4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Links
ur: لنکس

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: URL
ur: یو آر ایل
