CKEditor Media Embed Plugin (8.x-1.11) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: About
lt: Apie

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Uses
lt: Naudoja
