CKEditor Standalone Styles (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Element
ar: عنصر
