CKEditor Standalone Styles (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Element
lt: Elementas
