Ckeditor templates user interface (2.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Icon
uk: Іконка

en: Template
uk: Шаблон

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва
