Ckeditor templates user interface (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
