Claro (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Core
lt: Branduolys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: System
lt: Sistema

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Changed
lt: Pakeista

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: wide
lt: platus

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija

en: Zero items selected
lt: Irašų nepasirinkta

en: All @count items selected
lt: Visi @count pasirinkti įrašai

en: Select all media
lt: Rodyti visus media įrašus
