Claro (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: System
az: Sistem

en: Select all rows in this table
az: Bu cədvəldə bütün sətirləri seçin

en: Deselect all rows in this table
az: Bu cədvəldəki bütün sətirlərin seçimini ləğv edin

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama

en: Add a new file
az: Yeni fayl əlavə edin

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Show row weights
az: Sıra çəkilərini göstərin

en: Hide row weights
az: Sıra çəkilərini gizlədin

en: Text Formats
az: Mətn Formatları
