Simple Classic Corporate Theme (2.0.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Footer first
fi: Ensimmäinen alatunniste

en: Footer second
fi: Toinen alatunniste

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: Footer fourth
fi: Neljäs alatunniste

en: Footer fifth
fi: Viides alatunniste
