Simple Classic Corporate Theme (2.0.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
