Simple Classic Corporate Theme (2.0.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Footer first
th: ท้ายส่วนแรก

en: Footer second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Footer fourth
th: ท้ายส่วนที่สี่

en: Footer fifth
th: ท้ายส่วนที่ห้า
