Simple Classic Corporate Theme (2.0.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Footer fourth
uk: Четвертий нижній колонтитул

en: Footer fifth
uk: П’ятий нижній колонтитул
