Anti-Spam by CleanTalk (9.7.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Regular expression
da: Regulært udtryk

en: Exclusions
da: Ekskluderinger
