Anti-Spam by CleanTalk (9.7.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Comments
de: Kommentare

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Regular expression
de: Regulärer Ausdruck

en: Exclusions
de: Ausschlüsse

en: Access key
de: Zugangsschlüssel
