Click & Pledge CONNECT Module (8.x-1.2001000204) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Text
ja: テキスト

en: Active
ja: アクティブ

en: Inline
ja: インライン

en: here
ja: こちら

en: Button
ja: ボタン

en: Close
ja: 閉じる

en: Nickname
ja: ニックネーム

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Group Name
ja: グループ名

en: Form
ja: フォーム

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: and
ja: かつ

en: Display Type
ja: 表示タイプ

en: Add Form
ja: フォームを追加
