Click & Pledge CONNECT Module (8.x-1.22060000) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Text
ru: Текст

en: Active
ru: Активно

en: Inline
ru: В линию

en: Inactive
ru: Неактивно

en: here
ru: здесь

en: Button
ru: Кнопка

en: Channel
ru: Канал

en: Close
ru: Закрыть

en: Expired
ru: Истекшие

en: Form
ru: Форма

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: and
ru: и

en: Form Name
ru: Название формы

en: Display Type
ru: Тип отображения

en: Go to
ru: Перейти

en: Account Number
ru: Номер счёта
