Click & Pledge CONNECT Module (8.x-1.22060001) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت
