Click & Pledge DrupalCommerce (8.x-03.2008000000) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Terms & Conditions
lt: Terminai ir Sąlygos

en: Label
lt: Etiketė

en: Year
lt: Metai

en: Mode
lt: Būdas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Live
lt: Gyva

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.
