Click & Pledge DrupalCommerce (8.x-03.2008010000) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Year
ne: वर्ष

en: Mode
ne: प्रकार

en: Month
ne: महिना

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर
