Click & Pledge DrupalCommerce (8.x-03.2008100000) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Year
fa: سال

en: Mode
fa: سبک

en: Month
fa: ماه

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: 2 Weeks
fa: ۲ هفته

en: 6 Months
fa: ۶ ماه

en: Commerce
fa: تجارت

en: Subscription
fa: اشتراک

en: COD
fa: پرداخت نقدی هنگام دریافت

en: eCheck
fa: چک الکترونیکی

en: You have entered an invalid credit card number.
fa: شماره کارت اعتباری وارد شده معتبر نمی‌باشد.

en: Verify
fa: بررسی درستی

en: Payment Methods
fa: روش‌های پرداخت
