Client Config Care (2.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
