Client Config Care (2.0.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Configuration
ca: Configuració

en: Created date
ca: Data de creació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Done.
ca: Fet.

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
