Client Config Care (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: Revert
fa: بازگشت

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌های %title

en: Revision
fa: بازبینی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید به بازبینی %revision-date برگردید؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fa: آیا از حذف بازبینی مربوط به تاریخ %revision-date اطمینان دارید؟

en: Copy of the revision from %date.
fa: کپی نسخه %date

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر
