Client Config Care (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Created by
tr: Oluşturan

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Changed date
tr: Değiştirilme tarihi

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
