Client Config Care (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Created by
lt: Sukurė

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: @date by @username
lt: @username - @date
