Clientside Validation (3.0.0-rc4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Required
nl: Verplicht

en: Email
nl: E-mail

en: Url
nl: URL

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Pattern
nl: Patroon

en: Step
nl: Stap

en: @title field is required.
nl: Het veld @title is verplicht.
