Cloud (all releases) - en to br translation catalogue (33 entries)

en: tags
br: gerioù-alc'hwez

en: Home
br: Degemer

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Next
br: Da heul

en: enable
br: gweredekaat

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Processor
br: Prosesor

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Processing
br: O tretañ

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
