Cloud (7.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (119 entries)

en: tags
mn: шошгууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Next
mn: Дараах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Totals
mn: Нийт

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Log
mn: Лог

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Large
mn: Том

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: Text
mn: Текст

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: status
mn: статус

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Options
mn: Сонголтууд

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Medium
mn: Дундаж

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Domain
mn: Домэйн

en: Code
mn: Код

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Order
mn: Дараалал

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Revert
mn: Буцаах

en: warning
mn: сануулга

en: critical
mn: онцгой

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Dashboard
mn: Самбар
