Cloud (7.0.0) - en to jv translation catalogue (159 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Next
jv: Sakterusé

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Go
jv: Nuju

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Daily
jv: Saben dina

en: None
jv: Nihil

en: default
jv: gawan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Variable
jv: Variabel

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: up
jv: munggah

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Large
jv: Gedhe

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Icon
jv: Ikon

en: Time
jv: Wektu

en: Views
jv: View

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: You are not authorized to access this page.
jv: Sampéyan ora diidinaké ngakses kācā iki.

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Attachment
jv: Sisipan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: no
jv: ora

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Exclude
jv: Kejābā

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Module
jv: Modul

en: Never
jv: Ora tahu

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Count
jv: Jumlah

en: Nodes
jv: Node

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Scale
jv: Skala

en: Medium
jv: Sedheng

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Day
jv: Dina

en: Table
jv: Tabel

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Security
jv: Jagabaya

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Order
jv: Urutan

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Profile
jv: Profil

en: Operation
jv: Operasi

en: Function
jv: Fungsi

en: Key
jv: Kunci

en: 1 item | @count items
jv[0]: 1 item
jv[1]: @count item

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Period
jv: Periode

en: Long
jv: Dawa

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Revert
jv: Baléknā

en: warning
jv: weling

en: critical
jv: Kritis

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Standard
jv: Standar

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Processing
jv: Lagi proses

en: disable
jv: mati

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Reason
jv: Alesan

en: Assign
jv: Canthélna

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Profiles
jv: Profil

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Locked
jv: Dikunci

en: About
jv: Ngenani

en: sort by @s
jv: urutaké karo @s

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Interface
jv: Polatan

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Asc
jv: Urut Maju
