Cloud (7.0.0) - en to rw translation catalogue (9 entries)

en: tags
rw: Ibirango

en: Images
rw: amashusho

en: Submit
rw: ohereza

en: Group
rw: Itsinda

en: yes
rw: Yego

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Locked
rw: gifunze
