Cloud (7.0.0) - en to sk translation catalogue (310 entries)

en: tags
sk: menovky

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Next
sk: Ďalej

en: enabled
sk: povolené

en: enable
sk: povoliť

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Totals
sk: Spolu

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Private
sk: Súkromné

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: Log
sk: Záznam

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Action
sk: Akcia

en: Cost
sk: Náklady

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Version
sk: Verzia

en: Go
sk: Prejsť

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Tag
sk: Značka

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Daily
sk: Denne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Variable
sk: Premenná

en: Image
sk: Obrázok

en: Container
sk: Kontajner

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: up
sk: hore

en: Import
sk: Importovať

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Large
sk: Veľké

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Icon
sk: Ikona

en: Schedule
sk: Plán

en: Time
sk: Čas

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Total
sk: Celkom

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Attachment
sk: Príloha

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Check
sk: Skontroluj

en: status
sk: stav

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Options
sk: Nastavenia

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: All
sk: Všetky

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Module
sk: Modul

en: Off
sk: Vypnúť

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Never
sk: Nikdy

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Count
sk: Počet

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Normal
sk: Normálny

en: Nodes
sk: Uzly

en: Authored by
sk: Autor

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Scale
sk: Škálovať

en: Medium
sk: Stredná

en: Volume
sk: Objem

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: Details
sk: Podrobnosti

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Domain
sk: Doména

en: Amount
sk: Množstvo

en: One day
sk: Jeden deň

en: One week
sk: Jeden týždeň

en: Two weeks
sk: Dva týždne

en: One month
sk: Jeden mesiac

en: State
sk: Stav

en: Serial
sk: Sériový

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: Owner
sk: Vlastník

en: Store
sk: Obchod

en: Members
sk: Členovia

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: Events
sk: Udalosti

en: Start
sk: Štart

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Allow
sk: Povoliť

en: Users
sk: Používatelia

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Simple List
sk: Jednoduchý zoznam

en: Clone
sk: Klonovať

en: Order
sk: Poradie

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Template
sk: Šablóna

en: Profile
sk: Profil

en: Operation
sk: Operácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Function
sk: Funkcia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: 1 Year
sk: 1 rok

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Condition
sk: Podmienka

en: Rules
sk: Pravidlá

en: No data available.
sk: Žiadne dáta nie sú dostupné.

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Key
sk: Kľúč

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Source
sk: Zdroj

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Parameters
sk: Parametre

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: day
sk: deň

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Long
sk: Dlhý

en: Target type
sk: Typ cieľa

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Days
sk: Dni

en: Extend
sk: Rozšíriť

en: warning
sk: upozornenie

en: critical
sk: kritická chyba

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Scope
sk: Rozsah

en: Schedules
sk: Plánované

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Standard
sk: Štandardná

en: Attach
sk: Pripojiť

en: Credit
sk: Kredit

en: Quota
sk: Kvóta

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Review
sk: Prehľad

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: disable
sk: vypnúť

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Reason
sk: Dôvod

en: Apply
sk: Použiť

en: Assign
sk: Priradiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Common
sk: Spoločné

en: Variables
sk: Premenné

en: Sites
sk: Stránky

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Debug
sk: Ladenie

en: Yearly
sk: Ročne

en: @count days
sk: @count dní

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Once a day
sk: Raz za deň

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Profiles
sk: Profily

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: Usage
sk: Využitie

en: Addresses
sk: Adresy

en: Packages
sk: Balíky

en: Organization
sk: Firma

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Others
sk: Iné

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: sort by @s
sk: zoradiť podľa @s

en: Zone
sk: Zóna

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Started
sk: Začaté

en: Metric
sk: Metrický

en: Regions
sk: Regióny

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Store name
sk: Názov obchodu

en: Instances
sk: Inštancie

en: Queue
sk: Rad

en: Admin
sk: Administrátor

en: IP address
sk: IP adresa

en: Bundle
sk: Zväzok

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Min
sk: Minimálne

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Billing
sk: Fakturácia

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Remove rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Notification Settings
sk: Nastavenia oznámení

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Component name
sk: Názov komponentu

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Email field is required.
sk: Pole e-mail je povinné.

en: Stores
sk: Obchody

en: There is no @label yet.
sk: Nie sú tu žiadne entity typu @label.

en: Strategy
sk: Stratégia

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
sk[0]: %action bola vykonaná na @count položku.
sk[1]: %action bola vykonaná na @count položky.
sk[2]: %action bola vykonaná na @count položky.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
sk: Žiadny prístup k vykonaniu %action na @entity_type_label %entity_label.

en: Apply to selected items
sk: Použiť vo vybraných položkách

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
