Cloud (8.x-1.1-rc2) - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: - All -
my: - အားလုံး -
