Cloud (8.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (132 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Log
et: Logi

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Cost
et: Maksumus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Schedule
et: Ajasta

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Manage
et: Halda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Attachment
et: Manus

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Nodes
et: Postitused

en: Authored by
et: Autor

en: 1 day
et: 1 päev

en: Volume
et: Maht

en: Details
et: Üksikasjad

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Jobs
et: Tööd

en: Start
et: Algus

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Order
et: Järjestus

en: Profile
et: Profiil

en: Operation
et: Operatsioon

en: Labels
et: Sildid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Rules
et: Reeglid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Source
et: Allikas

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Scope
et: Ulatus

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Attach
et: Pane kaasa

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Storage
et: Ladu

en: Cloud
et: Pilv

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Apply
et: Rakenda

en: Assign
et: Määra

en: Copy
et: Kopeeri

en: Once a day
et: Kord päevas

en: Profiles
et: Profiilid

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Service
et: Teenus

en: Addresses
et: Aadressid

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Regions
et: Regioonid

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: Admin
et: Administraator

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Pager options
et: Pageri valikud

en: Architecture
et: Arhitektuur

en: Capacity
et: Maht

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Resource type
et: Ressursi tüüp

en: There is no @label yet.
et: @label ei eksisteeri veel.

en: Completed @current step of @total.
et: Lõpetatud @current sammu @total-st.

en: Entity link
et: Olemi link

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: There is content for the entity type: @entity_type. <a href=":url">Remove @entity_type_plural</a>.
et: Selle olemi jaoks on loodud sisu: @entity_type. <a href=":url">Eemalda @entity_type_plural</a>.

en: Are you sure you want to delete this @item? | Are you sure you want to delete these @items?
et[0]: Oled kindel, et soovid kustutada kirjet @item?
et[1]: Oled kindel, et soovid kustutada kirjed @items?

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
et[0]: Kustutatud @count kirje.
et[1]: Kustutatud @count kirjet.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
et[0]: @count element jäi kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.
et[1]: @count elementi jäeti kustutamata, kuna puuduvad vajalikud õigused.
