Cloud (8.x-2.0-rc1) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: tags
br: gerioù-alc'hwez

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
