Cloud (8.x-2.0-rc2) - en to af translation catalogue (72 entries)

en: tags
af: etikette

en: Images
af: Beelde

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Private
af: Privaat

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Log
af: Logboek

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Cost
af: Koste

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Version
af: Weergawe

en: view
af: bekyk

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Role
af: Rol

en: Order
af: Bestelling

en: Profile
af: Profiel

en: Operation
af: Operasie

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Source
af: Bron

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Long
af: Lank

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Attach
af: Aanheg

en: Apply
af: Pas toe

en: Profiles
af: Profiele

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
