Cloud (8.x-2.0) - en to ht translation catalogue (27 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
