Cloud (8.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (163 entries)

en: tags
bg: етикети

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: enabled
bg: включено

en: enable
bg: активирай

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Log
bg: Регистър

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: Cost
bg: Цена

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Variable
bg: Променлив

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: up
bg: нагоре

en: Import
bg: Импортирай

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Large
bg: Голям

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Region
bg: Област на сайта

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Total
bg: Общо

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: status
bg: състояние

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Options
bg: Параметри

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: days
bg: дни

en: Active
bg: Активен

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Off
bg: Изключи

en: Host
bg: Хост

en: Never
bg: Никога

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Revisions
bg: Редакции

en: Count
bg: Брой

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Authored by
bg: Написано от

en: Medium
bg: Среда

en: Details
bg: Детайли

en: Id
bg: Номер

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля

en: Allow
bg: Разреши

en: Users
bg: Потребители

en: Order
bg: Поръчка

en: Template
bg: Шаблон

en: Profile
bg: Профил

en: Operation
bg: Действие

en: Duration
bg: Период

en: Notifications
bg: Известия

en: Labels
bg: Етикети

en: Port
bg: Порт

en: Pending
bg: В изчакване

en: Key
bg: Ключ

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Source
bg: Източник

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Revert
bg: Връщане

en: warning
bg: предупреждение

en: critical
bg: критично

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Permissions
bg: Права

en: Attach
bg: Прикачи

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Processing
bg: Обработва

en: disable
bg: дезактивирай

en: Reason
bg: Причина

en: Apply
bg: Търси

en: Assign
bg: Добави

en: Select
bg: Избери

en: Language code
bg: Код на език

en: Profiles
bg: Профили

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Addresses
bg: Адреси

en: Packages
bg: Пакети

en: sort by @s
bg: сортирай по @s

en: Started
bg: Начало

en: Metric
bg: Метрична

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Dashboard
bg: Табло

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: access dashboard
bg: достъп до таблото
