Cloud (8.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (148 entries)

en: tags
hy: թեգեր

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Next
hy: Հաջորդը

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: up
hy: վերև

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Large
hy: Մեծ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Host
hy: Հոսթ

en: Never
hy: Երբեք

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Count
hy: քանակ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: standard
hy: ստանդարտ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Code
hy: Կոդ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Port
hy: Պորտ

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Info
hy: Ինֆո

en: warning
hy: զգուշացում

en: critical
hy: կրիտիկական

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: MB
hy: ՄԲ

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: sort by @s
hy: դասավորել ըստ @s-ի

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: Change Password
hy: Փոխել Գաղտնաբառը

en: @label
hy: @label (@column)

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Interface
hy: Ինտերֆեյս

en: Change password
hy: Փոխել գաղտնաբառը

en: Are you sure you want to delete this @item? | Are you sure you want to delete these @items?
hy[0]: Իսկապե՞ս ուզում եք ջնջել այս @item-ը:
hy[1]: Իսկապե՞ս ուզում եք ջնջել այս @items:

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
hy[0]: Ջնջվել է @count տարրը:
hy[1]: Ջնջվել են @counts տարրերը:

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
hy[0]: @count տարրը չի ջնջվել, քանի որ դուք չունեք անհրաժեշտ թույլտվություններ:
hy[1]: @count տարրերը չեն ջնջվել, քանի որ դուք չունեք անհրաժեշտ թույլտվություններ:
