Cloud (8.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (125 entries)

en: tags
kk: тегтер

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Next
kk: Келесі

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Private
kk: Жеке

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Log
kk: Журнал

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Variable
kk: Мәң

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: up
kk: жоғарыға

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Text
kk: Текст

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: User
kk: Пайдаланушы

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Count
kk: Саны

en: Authored by
kk: Автор

en: 1 day
kk: @count күн

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Code
kk: Коды

en: Table
kk: Кесте

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Profile
kk: Профиль

en: Operation
kk: Операция

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: warning
kk: ескерту

en: critical
kk: cыни

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Cron
kk: Хронометр

en: Attach
kk: Қосу

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Processing
kk: Өңделу...

en: Assign
kk: Тағайындау

en: @count days
kk: @count күн

en: 1 week
kk: @count апта

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
