Cloud Orchestrator (3.0.1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Resources
ar: مصادر

en: Help
ar: المساعدة

en: Region
ar: المنطقة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Location
ar: الموضع

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: Authenticated user
ar: مستخدم موثوق

en: Administrator
ar: مدير

en: The directory %directory does not exist.
ar: المجلد %directory غير موجود.

en: Account
ar: الحساب

en: Finish
ar: إنهاء

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Not writable
ar: غير قابل للكتابة عليه

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: The directory %directory is not writable.
ar: لا يمكن الكتابة في الدليل %directory.

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Basic page
ar: الصفحة الأساسية

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ar: استخدم <em>الصفحات الأساسية</em> للمحتوى الثابت، مثل صفحة 'عن الموقع'.
