Cloud Orchestrator (3.0.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Location
az: Məkan

en: Anonymous
az: Anonim

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Not writable
az: Yazıla bilən deyil

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
