Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Resources
lv: Resursi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Region
lv: Reģions

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: Account
lv: Konts

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Not writable
lv: Nav rakstāma

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Footer Message
lv: Kājenes paziņojums

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML
