Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Help
sq: Ndihmë

en: Region
sq: Sektori

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: The directory %directory does not exist.
sq: Direktoria %directory nuk ekziston.

en: Account
sq: Profili

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Not writable
sq: Jo e shkruajtshme

en: The directory %directory is not writable.
sq: Directory %directory nuk është e shkruajtshme.
