Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: The directory %directory does not exist.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་མེད།

en: Not writable
dz: འབྲི་བཏུབ་མེན་བས་

en: The directory %directory is not writable.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་འབྲི་བཏུབ་མེན་བས།
