Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Body
km: តួ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Region
km: តំបន់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: Account
km: គណនី

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Not writable
km: មិន​អាច​សរសេរ​បាន

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: The directory %directory is not writable.
km: ថត %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។
