Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
