Cloud Orchestrator (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Help
oc: Ajuda

en: Panels
oc: Escapolons

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: The directory %directory does not exist.
oc: Lo repertòri %directory existís pas.

en: Account
oc: Compte

en: Finish
oc: Finir

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Not writable
oc: Pas accessible en escritura

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: The directory %directory is not writable.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura.

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.
