Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Resources
be: Рэсусры

en: Help
be: Дапамога

en: Region
be: Рэгіён

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Administrator
be: Адміністратар

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: Account
be: Акаўнт

en: Finish
be: Скончана

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Not writable
be: Не даступны для запісу

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
