Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Resources
ca: Recursos

en: Help
ca: Ajuda

en: Region
ca: Regió

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Location
ca: Localització

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Administrator
ca: Administrador

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Account
ca: Compte

en: Finish
ca: Acaba

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Not writable
ca: No s'hi pot escriure

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Footer Message
ca: Missatge del peu

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit
