Cloud Orchestrator (8.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Resources
et: Ressursid

en: Help
et: Abi

en: Region
et: Regioon

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Location
et: Asukoht

en: User login
et: Sisenemine

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Account
et: Konto

en: Finish
et: Valmis

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Not writable
et: Pole kirjutatav

en: Dashboard
et: Töölaud

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML
